Польові випробування тягача ТМ 1.175

Приклади виконаних робіт. Польові випробування тягача ТМ 1.175

Польові випробування тягача ТМ 1.175

За результатами проведених досліджень проблем транспортного обслуговування підприємств промислового залізничного транспорту (ППЖТ), машинобудування і чорної металургії кафедрою «Промисловий транспорт» ПДТУ спільно з ТОВ "МП "Азовмашпром" і при безпосередній участі ВАТ "Харківський тракторний завод ім. Серго Орджонікідзе" розроблений і створений дослідний зразок маневрового тягача ТМ 1.175 на базі колісного трактора ХТЗ-150К-09 на пневморельсовом ходу.

В якості базового підприємства для проведення промислових випробувань був прийнятий металургійний комбінат ім. Ілліча (м.Маріуполь)

Випробування проводилися на діючих коліях станції "Сортувальна", цеху підготовки виробництва конвертерного переділу, а також на тракційних шляхах локомотиво-кранового та вагонного депо. Технічний стан залізничних колій на ділянках випробувань характеризувався як задовільний і такий, що відповідає вимогам діючого виробництва.

При проведенні промислових випробувань оцінювалися:

  • - час установки тягача на рейкову колію;
  • - розваження маси тягача по осях пневмоколеса і рейкових візків;
  • - прохідність пневмошиного рушія з направляючими рейковими візками по залізничній колії;
  • - надійність роботи автозчіпного пристрою;
  • - робота тягача в режимі тяги з порожнім і навантаженим рухомим складом;
  • - гальмівні режими роботи тягача в складі з вагонами.

    На підставі результатів проведених промислових випробувань встановлено, що конструкція маневрового тягача моделі ТМ 1.175 є працездатною і відповідає за своїми техніко-експлуатаційними показниками виробничим вимогам та умовам експлуатації промислових підприємств. За результатами випробувань ТМ 1.175 пройшов державну сертифікацію.