Випробування

Послуги

Випробування

ТОВ "НВП ВЦ" АЗОВМАШТЕСТ "спеціалізується на:

 • проведенні міцностних, теплотехнічних, кліматичних, втомних, вібраційних випробувань виробів та їх деталей;
 • проведенні випробувань з метою сертифікації відповідно до правил і процедур української та російської систем сертифікації;
 • розробці програм і методик випробувань, нормативної та технічної документації на випробувальну продукцію.

  Зараз ТОВ "НВП ВЦ" АЗОВМАШТЕСТ" зосередив свою увагу на випробуваннях і діагностуванні залізничної техніки. Центр має свою стаціонарну, виробничу базу, колійне господарство і має унікальний випробувальне обладнання, яке дозволяє йому проводити випробування залізничної техніки, створюючи при цьому різні види випробувальних навантажень в т.ч. поздовжнє розтягання-стиск зусиллям 350-400тс.

  До унікального обладнання відноситься і установка для випробування різних запобіжних клапанів з визначенням їх пропускної спроможності (до 45тис. м 3 / год) в області критичних величин надлишкового тиску (до 35 бар.). Обсяг ресивера установки становить 32 м 2 .

  Наявність у випробувальному центрі «АЗОВМАШТЕСТ» вібраційного стенду для випробувань на втому залізничних вагонів дозволяє оцінити міцність вагона і прогнозувати (оцінювати) термін його служби в роках або пробіг в тисячах кілометрів.

  Під час випробувань поглинаючих апаратів використовується копер, з енергією удару 120 кДж, на якому визначаються технічні характеристики апаратів, в т.ч. і енергоємність поглинання елементів апарату.

  На полігоні для ударних і ресурсних випробувань залізничних вагонів є технічні можливості для створення різних режимів ударного навантаження, що дозволяє отримувати достовірні дані при оцінці міцності випробовуваної конструкції.

  Для підтвердження працездатності окремих деталей або вузлів залізничних вагонів, що працюють в умовах знижених або підвищених температур (-70 ° С - + 315 ° С), використовується термобарокамера STBV-1000 об'ємом 1 м 3 .

  Для проведення ходових динамічних, міцностних, поїзних гальмівних, експлуатаційних та ін. видів випробувань вагонів і визначення їх стійкості від перекидання і сходження з рейок, підтвердження їх технічних характеристик і безпечної експлуатації при випробуваннях на залізниці «Укрзалізниці» використовується вагон-лабораторія .